BURÇLAR BU HAFTA NE DİYOR?

Perşembe gününden itibaren işlerimizle, günlük rutinlerimizle, sağlığımızla ilgileneceğiz. Hayatımızı düzenlemek isteyeceğiz. Temizlik, tamiratlarla uğraşacağız.

Pazar 12 Mayıs 2024 03:00
05 MAYIS 2024 PAZAR

Hayatın anın tadını çıkartmak isteyeceğiz. Ve çarşamba günü Boğa burcunda Yeniay meydana gelecek. Yeniaylar taze enerjilerdir, yeni başlangıçlardır.

Pazar 05 Mayıs 2024 00:00
Haftalık burç yorumları

Haftaya karamsar başlıyoruz. Hayatı ve yaşadığımız olayları ciddiye alacağız. Haftanın ilk günü gerçekleşecek Mars Neptün kavuşumu enerjimizi düşürecek. Bu yüzden bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirelim. Canımız hiçbir şey yapmak istemeyecek. Veya yaptığımız şeylerde boşa kürek çekiyormuş gibi hissedeceğiz. Aslında iki gezegenin bizlerden istedikleri hayallerimiz için mücadele etmemizdir. Venüs de burç değiştiriyor pazartesi günü. Hafta ortası duygusal isteğimiz bağımsız olmak ve sosyalleşmek olacak. Arkadaşlarımızla olmak, sosyal hayatın içerisinde olmak mutluluk verecek. Hafta sonu duygusal ve empatik olacağız. Hayal gücümüz yüksek olacak. Hayallerimize odaklanalım kurban ve kurtarıcı kimliklerimizi bırakalım. Aşk, sevgi, ilişkiler, ortaklıklar, keyif, uyum, cazibe, estetik, para gezegeni 29 Nisan günü kendi tahtı Boğa burcuna geçiyor. Mücevher gibi parlayacak. İlişkilerimizde güven, sadakat ön planda olacak. Herkesin her şeyin değerini vereceğiz. Güvence isteğimiz hem ilişkilerimizde hem parada önemli olacak. Aşkta sevdiğimiz kişiyi fazlaca sahipleneceğiz. Aşkı, sevgiyi, parayı, keyfi sağlamlaştıracağız. Rahatımıza, konforumuza düşkün olacağımız için tembellikler yapmak isteyeceğiz. Doğada olmak, sanatla ilgilenmek keyif verecek. 5 duyumuzu tatmin edeceğiz. Yeni başlayacak aşklar uzun ve kalıcı olacak. Güzel, estetik olan lüks şeylere ilgimiz artacak.

Pazar 28 Nisan 2024 00:35
BURÇ YORUMLARI

Haftanın ilk gününe ilişkilere, ortaklıklara, iş birlikteliklerine önem vererek başlıyoruz. Denge, uyum, ahenk, adalet, eşitlik, estetik değerler önemli olacak. Salı gününden itibaren yoğun duygular içerisinde olacağız. Tutku, güç, para, hırs, krizler, risk alma isteğimiz ön planda olacak. Daha sonra pazar akşamına kadar iyimser, neşeli, pozitif olacağız. Özgür olmak, dışarda, doğada vakit geçirmek bizleri mutlu edecek. Ama tedbiri elden bırakmayalım. Maceracı ruhumuz devrede olacağı için yeni deneyimler yaşamak isteyeceğiz. Eğitimlere, seminerlere katılabiliriz. Daha sonra hayatı fazla ciddiye alacağız. Karamsar enerjide olacağız.

Pazar 21 Nisan 2024 03:00
HAFTALIK BURÇ YORUMU

Önemli bir haftaya giriyoruz. Özgürlük, şans, bilge gezegen Jüpiter asi, devrimci, bağımsızlık gezegeni Uranüs ile Boğa burcunda 21 Nisan günü kavuşuyorlar. Etkileri başladı. İnandığımız, güvendiğimiz her şey beklemediğimiz bir şekilde değişecek ve yenilenecek.

Pazar 14 Nisan 2024 03:35
BURÇ YORUMLARI

Yeni haftaya, bayram haftasına önemli bir olayla yani Koç burcunda olacak Yeni ay ve Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. Tutulmalar karanlıkta bıraktığımız görmek istediğimiz olayları sarsıcı bir şekilde gözlerimizin önüne koyarlar. Gizli kalmış şeyleri açığa çıkartırlar. Kuzey ay düğümü tarafında olduklarından bilmediğimiz alana da adım atmamızı isterler. Artık ertelenen şeylerin değişim zamanlarıdır. Tutulma anında, tüm doğa, tüm insanlar farklı bir bilinç yapısına geçecekler. Aydınlıktan, ısıdan, ışıktan mahrum kalmak korkutucu olsa bile büyük bir aydınlanma sıçrayışı yaşatır. Bu sefer neyi ertelemiş olabiliriz? Kendimizi, Koç burcu ilk burçtur ve "beni" sembolize eder. Ben olmazsam, cesur olmazsam yaşam devam etmez, değil mi? Yaşam yolculuğumuzda kendimizi hatırlayarak ilerlememiz gerekiyor. 8 Nisan günü gerçekleşecek tutulma sezgilerimizi kullanmamızı, aklımızı kullanmamızı, geçmiş yaralarımızı iyileştirerek bırakmamızı, bulunduğumuz alanlardan özgürleşmemizi, istiyor. Yepyeni bir yola gireceğiz. Eskiyle gidemeyeceğiz. Cesur başlangıçlar yapacağız. Hakikat dediğimiz alana özgürce geçmemiz gerekiyor. Kendi gücümüzü farkına vararak, kendimizi severek yeniye adım atacağız. Herkese kolaylıklar diliyorum, cesur olan kazacaktır. Ve Şeker Bayramınız kutlu olsun.

Pazar 07 Nisan 2024 03:00
Haftalık Burç Yorumları

​Şaka derken gerçekten şaka gibi 4.aya geldik. Nisan ayı hepimize baharın sıcaklığını yaşatsın. Nisan ayının ilk haftasına ciddiyetle başlıyoruz. Yaşadığımız her olayı gerçekçi değerlendirelim, haftaya Koç burcunda Güneş tutulması olacak. Etkilerini bugünden yaşamaya başlıyoruz.

Pazar 31 Mart 2024 03:00
18-24 MART BURÇLAR

Kararlarımız duygularımızdan etkilenecek. İdealist, hümanist amaçlar için savaşacağız. Hayallerimiz için mücadele edeceğiz.

Pazar 17 Mart 2024 00:00