Vakıf Katılım web

Burç Yorumları

Dilek AYGEN 26 May 2024

Dilek AYGEN
Tüm Yazıları
Haftaya sorumluluklarımızı ciddiye alarak başlıyoruz. Hayata daha stratejik yaklaşacağız. Maddi konularla ilgileneceğiz. Kararlarımızda dikkatli olalım. Her söylenene inanmayalım. Yatırımlarımızda hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Salı gününden itibaren özgür olmak isteyeceğiz. Sosyalleşmek, arkadaşlarımızla olmak bizleri mutlu edecek. Güç çekişmeleri, isyankar tavırlar bizleri yorabilir. Ani olaylar engeller ve baskılar yaratabilir. Perşembe gününden itibaren duygusal ve fedakar olacağız. Duygusal gelgitler yaşayabiliriz. Fedakarlıklarımız fazla olacaktır. Kadersel zorlanmalar huzursuzluk yaratabilir. Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmalıyız. İlişkilerde de fazla kontrolcü ve baskıcı olabiliriz. Hafta sonu enerjik olacağız. Kendi isteklerimiz doğrusunda hareket edeceğiz. Kadersel güzel gelişmeler olacaktır.


Sevgili Koçlar; haftaya kariyer iş konularıyla, annenizle veya eşinizin ailesiyle ilgilenerek başlıyorsunuz. Sizi yanıltan haberler alabilirsiniz. Kafa karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Daha sonra arkadaşlarınızla beraber olacaksınız. Davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Parayla ilgili konularda dikkatli olun. Hafta sonuna doğru enerjiniz düşük olacak. Dinlenmek yalnız kalmak sizlere iyi gelecektir. Hafta sonu enerjiniz yüksek olacak.


Sevgili Boğalar; haftaya önemli haberler alabilirsiniz. Eğitim, medya, ticaret, hukuki konular ön planda olacak. Daha sonra kariyer, iş, annenizle ilgileneceksiniz. Bazı zorlanmalar sizi yoracaktır. Hafta sonuna doğru arkadaşlarınızla olacaksınız. Davetlere katılabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin. İlişkilerde de sorunlar olabilir. 

Hafta sonu yalnız kalıp ruhunuzu dinlendirmek iyi gelecektir.


Sevgili İkizler; haftaya parasal konularla, alacak verecek hesaplarınızla, miras gibi konularla ilgilenerek başlıyorsunuz. Daha sonra eğitim, medya, yabancılar, hukuki konular ön planda olacak. Abartılı para harcamaları yapmayın. Hafta sonuna doğru işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle problemler yaşayabilirsiniz. Annenizle ve eşinizin ailesiyle hassas olaylar olabilir. Hafta sonu arkadaşlarınızla sosyal ortamlarda olacaksınız.


Sevgili Yengeçler; haftaya ilişkilerde sorumluluklarınız ön planda olacak. Eşinizle beraber çocuklarınızın işlerini halledeceksiniz. Daha sonra sağlığınıza dikkat edin. Parasal konular ön planda olacak. Yatırımlarınızda risk almayın.. Hafta sonuna doğru eğitimlere, seminerlere katılabilirsiniz. Bağışıklık sisteminize dikkat edin. İlişkilerinizde baskıcı davranmayın. Hafta sonu çalışmak durumunda kalabilirsiniz.


Sevgili Aslanlar; hafta başı işleriniz, gündelik koşuşturmacalarınız, sağlığınızla ilgileneceksiniz. Güzel haberler alacaksınız. Yatırımlarınıza dikkat edin. Daha sonra eşinizin veya ortağınızın işleriyle ilgileneceksiniz. İkili ilişkilerde, parada harcamalarınızı abartılara kaçmayın. Hafta sonuna doğru sağlığınıza dikkat edin. Ruhsal konularla ilgilenmek sizlere iyi gelecek. Haftasonunu enerjik geçireceksiniz. Seyahate çıkabilirsiniz.


Sevgili Başaklar; hafta başı hayattan keyif almayı daha ciddiye alacaksınız. Hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Çocuklarınızla vakit geçirmek sizlere iyi gelecektir. Aile içi konuşmalarda problemler olabilir. Daha sonra işle ilgili şanslar yakalayacaksınız. Harcamalarınıza dikkat edin. Hafta sonuna doğru eşiniz veya çocuklarınızla duygusal problemler olabilir. Baskılar sizleri yoracaktır. Hafta sonu maddi konularda hesap kitap yapacaksınız.


Sevgili Teraziler; hafta başı ailenizle, evinizle, babanızla ilgileneceksiniz. Maddi konularda abartıya kaçmayın. Yatırımlarınıza dikkat edin. Daha sonra keyifli olacaksınız. Partnerinizle, çocuklarınızla ilgileneceksiniz. Bir iş anlaşması yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sağlığınıza dikkat edin. Yediğiniz veya içtiğiniz bir şeyden mide hassasiyeti yaşayabilirsiniz. Ayaklarınıza da özen gösterin. Çok çalışmanız gerekebilir. Hafta sonu eşiniz veya partnerinizle ilgileneceksiniz.


Sevgili Akrepler; haftaya kardeşlerinizle, yakınlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. İletişimsel konular ön planda olacak. Annenizin sağlık sorunları olabilir. Daha sonra aileniz, eviniz ön planda olacak. Aile içi tartışmalar olabilir. Ev kazalarına dikkat edin. Para konularına dikkatli olun. Hafta sonuna doğru günlerinizi keyifli, eğlenceli geçireceksiniz. Hafta sonu beslenmenize dikkat edin.


Sevgili Yaylar; hafta başı kazançlarınız, paranız ön planda olacak. Beklediğiniz bir para gelebilir. Daha sonra iletişimsel konular ön planda olacak. Kardeşlerinizle ilgilenebilirsiniz. Annenizin iş ve sağlık konularıyla ilgileneceksiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Hafta sonuna doğru eviniz ve ailenizle ilgileneceksiniz. Evinizde su basmaları olabilir. Hafta sonu keyfiniz, enerjiniz yerinde olacak. Eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.


Sevgili Oğlaklar; haftaya kendi isteklerinizle, bireysel işlerinizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Sağlığınıza dikkat edin. Enerjiniz yüksek olacak. Daha sonra parasal konular ön planda olacak. Paranız yetmiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru yapacağınız yatırımlardan güzel sonuçlar alabilirsiniz.. Yakınlarınızla duygusal konuşmalar yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle, annenizin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Haftasonunu evinizde ailenizle geçireceksiniz.


Sevgili Kovalar; haftaya düşük enerjiyle başlıyorsunuz. Yalnız kalıp kendi işlerinizle ilgilenmek iyi olacaktır. Eşinizin veya çocuklarınızın iş ve sağlık sorunları sizi yorabilir. Para konularında da dikkatli olun. Daha sonra kendi isteklerinizle, işlerinizle ilgileneceksiniz. Haftasonuna doğru maddi konularda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Paranızı ve sahip olduklarınızı koruma altına alın. Hafta sonu kısa bir seyahate gidebilirsiniz. Kardeşlerinizle, yakın arkadaşlarınızla olacaksınız.


Sevgili Balıklar; haftaya arkadaşlarınızla, sosyal hayatınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. İletişimsel konularda sorunlar olabilir. Daha sonra yalnız kalmak isteyeceksiniz. Eşinizin iş ve sağlık konuları sizleri yoracaktır. Hafta sonuna doğru enerjiniz yüksek olacak. Kendi istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Hafta sonu parasal konulardan yana şanslı olacaksınız.