Mobil Masthead


12 KASIM PAZAR

Dilek AYGEN 12 Kas 2023

​Merhaba, Haftaya Akrep burcundaki Yeniayla başlıyoruz.

Her yeniay yeni başlangıçlardır. Taze enerjiyi hayatımıza katacağız. Hepimiz en derindeki duygularımıza, özümüze ineceğiz. İçimizdeki gücü keşfedeceğiz. Tutkularımızla, gücümüzle yeni adımlar ayacağız. Değişim dönüşümle yeni başlangıçlar yapacağız. Tutku, kriz, hırs, cinsellik, maddi konular yeniayın ana teması olacak. Kendimize yeni hedefler belirleyeceğiz. Bu hedeflerimiz gerçekleştirmek için hareket edeceğiz.

Sevgili Koçlar; Yeniay maddi konularda yeni adımlar attıracak. Ortak kazançlar, alacak verecek hesapları, ödemeler, kredi, nafaka, vergi gibi konularda yeni düzenlemeler yapacaksınız. Eşinizin sağlığı ve parasal konuları ön planda olacak.

Sevgili Boğalar; Yeniay evliliğiniz, ilişkileriniz veya ortaklı işlerinizde başlangıçlar yaptıracak. Taşınabilirsiniz. Bekar olanlar evlilik kararı alabilir.

Sevgili İkizler; Yeniay günlük hayatınız, işiniz ve sağlığınızla ilgili adımlar attıracak. Angarya işlerinizden kurtulmak için yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.

Sevgili Yengeçler; Yeniay aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda yeni kararlar alacaksınız. Kreatif işleriniz, hobileriniz için yeni adımlar atacaksınız. Yalnız olanlara tutkulu bir aşk gelebilir.

Sevgili Aslanlar; Yeniay ev, ailevi konular ve babanızla ilgili yeni kararlar aldıracaktır. Taşınmak isteyebilirsiniz. Yeni bir ev alabilirsiniz.

Sevgili Başaklar; Yeniay yeni düşüncelerinizi, yeni projelerinizi yapmak için adımlar attıracak. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz.

Sevgili Teraziler; Yeniay yeni yatırımlar yapmanızı sağlayacak. Maddi manevi değerleriniz, sahip olduklarınızla ilgili yeni kararlar alacaksınız.

Sevgili Akrepler; Yeniay burcunuzda oluyor. Kendi hayatınızla ilgili kararlar alacaksınız. Aile, özel ilişkiler, iş ve sağlık konularında yeni başlangıçlar yapacaksınız.

Sevgili Yaylar; Yeniay kontrolünüz dışında olacak. Önemli kararlarınızı erteleyin. Bilinçaltı ve ruhsal çalışmalar yaparak kendi yarattığınız hapishaneden kurtulabilirsiniz.

Sevgili Oğlaklar; Yeniay yeni hayallerinizi hayata geçirmeniz için adımlar attıracak. Sosyal hayatınız, arkadaşlarınızla ilgili yeni kararlar alacaksınız. Çevre değiştirebilirsiniz.

Sevgili Kovalar; Yeniay yeni işlere adım attıracak. Kaderinizle ilgili kararlar alacaksınız. Kariyerle ilgili terfi ve ödüller alabilirsiniz.

Sevgili Balıklar; Yeniay hayata bakışınızı yenilemede adımlar attıracak. Geleceğe yönelik kararlar alacaksınız. Astroloji, felsefe, yabancı dil gibi eğitimler alabilirsiniz.