VF mobo

KAPİTALİST SEVGİNİN GÜNLEŞMİŞ HALİ

Kapitalizmin en büyük kölesi olan 14 Şubat Sevgililer Günü'nü de kazasız belasız atlattık. Zaten enflasyon ile her şey çarpı beş olmuşken, bir de Sevgililer Günü'nde üstüne çarpı üç koyduk. Aşkın simgesi olan gül ateş pahası, iki kişilik yemek ateş pahası, hediye almak isteseniz buna zaten yapacak yorumum yokta o da ateş pahası. Eeee ne oldu sevgilimizin gününü kutladık. Tabi ki hatırlanmak, düşünülmek çok mutluluk verici ama bunun bir günle sınırlı olması çok saçma değil mi?

Pazar 18 Şubat 2024 02:55
UYKUSUZ KOCA BİR SENE

Hepimizi üzen 6 Şubat deprem felaketinin üzerinden bir sene geçti. Yaramız hala çok derin, acımız çok taze.

Pazar 11 Şubat 2024 03:00
ÖZÜLKÜ'LER AMERİKA'DA

New York'taki son gecemde, inanılmaz bir konsere tanıklık ettim. Türkiye'nin en başarılı çiftlerinden Eda ve Metin Özülkü New York'taki Türkler'e unutulmaz bir gece yaşattı. Amerika'da ilk defa konser veren Türkiye'nin efsane ikilisi Eda ve Metin Özülkü New Jersey'in en sevilen ve New York'taki Türklerin toplanma noktalarından biri olan New Jersey Acoustic'te hayranları ile buluştu.

Pazar 04 Şubat 2024 03:00
EMEK OLMUŞ, YEMEK!

Biz kadınların en değer verdiği yeridir saçları, o saçlar için ne gemiler yakarız, o saçlarda ne hikayeler vardır. Mutlu olduğumuzda ayrı, üzgün olduğumuzda ayrı boya girer saçlara. Yazın ayrı renk, kışın ayrı renk, mevsim geçişlerinde ayrı renktir saçlarımız. Anlayacağınız sizin rengarenk, ayrı modellerde gördüğünüz o saçlarda farklı farklı heyecanlar, bir sürü duygular vardır. Ben yaklaşık 8 yıldır saçlarımı boyatmıyorum. Önlerden uzayan beyazlardaki hikayelerimin silinmesinden mi korkuyorum yoksa hayalini kurduğum saça kavuşamamaktan mı korkuyorum emin değilim. Zira enflasyon her şey de olduğu gibi kuaför fiyatlarında da cebi, cüzdanı yakar oldu. Geçtiğimiz yaz Bağdat Caddesi'nde bir kuaförden saçlarıma sadece gölge attırmak için 5 bin TL fiyat almıştım. Peki ya istediğim gibi olmazsa ne olacaktı? Verdiğim paraya mı yanacaktım yoksa saçımın kalitesinin bozulmasına mı?

Pazar 28 Ocak 2024 02:55
İSTİKBAL GÖKLERDEDİR

Uluslararası Uzay İstasyonu'nda Axiom-3 ekibi için düzenlenen karşılama töreni canlı yayınlandı.

Pazar 21 Ocak 2024 03:00
DAHA KÖTÜ NE OLABLİR Kİ? DEDİKÇE...

6 Şubat depreminden sonra sarılmayacak bir sürü yaramız oldu. Aslına bakarsanız 99 depremi ve diğer doğal afetlerde de aynı yaraları yaşadık ama yaşım küçüktü belki şu anki kadar derin sarsılmamıştım. O dönem depremzede çocuklar için defalarca Darülaceze'yi arayıp bilgi almaya çalışmıştım hatta süt anne olmayı teklif etmiştim fakat kabul görmedi. Ve her gün gerek sosyal medyada gerek köşemde sizlere depremzede çocuklar diye bas bas bağırdım…

Pazar 14 Ocak 2024 03:00
İLK HAFTA...

Yeni yılın ilk haftasını geride bıraktık bile, hepinize tek tek sormak istiyorum nasıl geçti ilk hafta, diye. Var mı umutlarınız, hayalleriniz, planlarınız?

Pazar 07 Ocak 2024 03:00
2023'ün son golü…

Pazar 31 Aralık 2023 03:00