DEREN ÇAY "YILIN İTİBARLISI" SEÇİLDİ

Ekonomi Çarşamba 01 Şubat 2023 07:00

Şok Marketler Üst Yöneticisi (CEO) Uğur Demirel, " Gıda perakendesi alanında tüketicilerimize özellikle öz markalı ürünlerimizle kalite ve uygun fiyatı bir arada sunuyoruz." dedi.

Deren Çay "Yılın İtibarlısı" seçildi

Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde Şok Marketler’in öz markalı ürünü Deren Çay, çay kategorisinde halkın verdiği oylarla “Yılın İtibarlısı” seçildi.

Şok Market açıklamasına göre, pazarlama ve iletişim sektörünün prestijli ödüllerinden The One Awards’ta bu sene de farklı illerden katılımcılarla yüz yüze yapılan görüşmeler sonucunda yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ödüllendirildi.

Deren Çay da halk jürisinin oyuyla kendi kategorisinde "en itibarlı marka”"seçildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Şok Marketler Üst Yöneticisi (CEO) Uğur Demirel, bu ödüle layık görülmekten dolayı mutlu olduklarını belirterek, "Şok Marketler olarak gıda perakendesi alanında tüketicilerimize özellikle öz markalı ürünlerimizle kalite ve uygun fiyatı bir arada sunuyoruz.

En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alan Deren Çay markamızın itibarının böyle değerli bir ödülle taçlandırılması bizleri son derece mutlu etti. Bizi bu ödüle layık gören halkımıza, müşterilerimize ve emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

 

 

ABONE OL