Öğlen saatlerinde geldiği AVM’de bir süre mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Engin, daha sonra Cantinery’de yakın arkadaşlarıyla bir araya geldi. Yanına gelen sevenlerini kırmayarak bol bol hatıra fotoğrafı çektiren başarılı yorumcu, bir süre yürümekte zorlandı. Sevenlerinin yoğun ilgisi karşısında neşeli ve sempatik halleriyle dikkat çeken Engin, her zaman olduğu gibi şık tarzı ile de beğeni topladı.