İstanbul Valisi Davut Gül, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nın açılışında konuştu. Gül, “Kursiyerlerimiz, usta öğreticilerimiz ve idarecilerimizle birlikte 46 Halk Eğitim Merkezi ve 2 Olgunlaşma Enstitümüzle hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.
Açılışın ardından Vali Gül, İstanbul Halk Eğitim Merkezleri kursiyerleri tarafından hazırlanan stantları da ziyaret ederek bilgi aldı.