Halkbank web
Ekonomi Kaynak: İlker Fatih KUŞÇU 26.02.2024 12:44

13 farklı aromaya sahip A'la Türk Kahvesi Beta Yeni Han'da kahve severleri bekliyor

Türkiye'nin yenilikçi markası Beta Gıda, kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olan Türk kahvesine yeni bir soluk getiriyor. 13 farklı çeşide sahip A'la Türk kahvesi ile eşsiz bir kahve deneyimi sunan Beta Gıda, 2019 yılında faaliyete geçirdiği Beta Yeni Han'da kahve severleri bekliyor.
13 farklı aromaya sahip A'la Türk Kahvesi  Beta Yeni Han'da kahve severleri bekliyor

Beta Gıda, birçok farklı çeşidi bulunan A’la Türk Kahvesi ile sabah kahvaltılarının tamamlayıcısı ve sohbetlerin en keyifli eşlikçisi oluyor. Dünyanın en büyük kahve ülkelerinden gelen kahve çekirdekleri ile geliştirilen A’la Türk Kahvesi, zengin ve yoğun aroması ile enfes bir deneyim sunuyor. Tarçın, nane, kavun, karamel, kakule, gül, fındık, damla sakızı, çilek, çikolata, bal, badem aromalarının yanı sıra daha yoğun ve sert kahve severler için çok kavrulmuş Türk Kahvesi seçeneği de sunan A’la Türk Kahvesi; klasik Türk kahvesi keyfini modern tatlarla buluşturarak kahve tutkunlarına birbirinden farklı alternatifler sunuyor.

Beta Yeni Han’da kahvenin tarihine yolculuk

Beta Gıda bu eşsiz kahvenin tadına varmak isteyenleri ise İstanbul’da kahvenin ilk kavrulduğu fırının da bulunduğu özel bir hana davet ediyor. Beta Gıda’nın sosyal sorumluluk projesi kapsamında özüne ve ruhuna sadık kalarak gerçekleştirdiği renovasyon çalışmalarıyla 2019 yılında yeniden faaliyete geçen Beta Yeni Han, hafta sonu gezisi için tarihi ve lezzetli bir atmosfer sunuyor. 

İstanbul'un kalbinde yer alan tarihi fırına ev sahipliği yapan han, tarihi atmosferini modern anlayışla birleştirerek yerli ve yabancı ziyaretçilerini eşsiz bir deneyimle buluştururken, Türk kahvesi kültürünü canlı tutma amacını da başarıyla yerine getiriyor.