MELİS SEZEN VE ONUR TUNA TÜRKİYE'NİN ÇİFTİ OLDU

Magazin Çarşamba 27 Eylül 2023 08:54

Türkiye'nin sevilen oyuncuları Melis Sezen ve Onur Tuna, Turkcell'in yeni reklam serisi için kamera karşısına geçti.

Melis Sezen ve Onur Tuna Türkiye'nin Çifti oldu

“Türkiye’nin Çiftleri” konseptinde kurgulanan reklamlarda, ünlü oyuncular birbirinden farklı yaşam tarzına sahip çiftleri canlandırıyor. Reklam serisinde makyaj, kostüm ve peruklarla kılıktan kılığa giren oyuncular, Turkcell teknolojilerinin herkesin hayatını kolaylaştırdığı mesajı veriyor.

Ekosistemindeki ürün ve hizmetleri ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Turkcell, bünyesinde yer alan dijital servisleri yeni reklam serisiyle anlatıyor. Turkcell’in marka yüzleri Melis Sezen ve Onur Tuna’nın yer aldığı reklam serisi, “Türkiye’nin Çiftleri” kurgusuyla ekranlara geliyor. Ünlü isimlerin hayranları, Melis ve Onur çiftini herkesin kullanımına açık Turkcell teknolojilerinin anlatıldığı beş farklı reklam filminde izleyecek.

OnurT

Makyajları 23 saat sürdü

Melis Sezen ve Onur Tuna, “Türkiye’nin Çiftleri” reklam serisinde Turkcell’in fizy, TV+, Paycell, lifebox ve Pasaj markalarını kullanan çiftleri canlandırıyor. Reklam çekimlerinde bambaşka kurgularla kılıktan kılığa giren ünlü oyuncular karakterlere bürünmek için toplam 23 saat makyaj masasında oturdu. Reklam serisinin çekimleri bir hafta sürdü. Çekimler için sahada ve kamera arkasında 120 kişi çalıştı. Bu haftadan itibaren ekranlara yansıyacak hikayelerde peruk, kostüm ve makyajlarıyla değişik çiftleri canlandıran oyuncular, Turkcell’in hayatı kolaylaştıran teknolojilerini deneyimlerken görülüyor.

MelOn

Çekimler keyifli geçti

Yeni reklam filmiyle ilgili Melis Sezen, “Çekimlerimiz çok keyifli geçti. Kamera arkası görüntülerini izleyince eminim sizler de fark etmişsinizdir. Onur’la güzel bir ikili olduk. Beş ayrı reklam filmini bir hafta gibi kısa bir sürede çekerken kendimi mini dizide oynar gibi hissettim. Yaşlılığımı göreceksiniz şimdiki halimden daha güzel” dedi. Onur Tuna ise şunları söyledi: “Turkcell ailesiyle çalıştığım için çok mutluyum. Çekimler sırasında kılıktan kılığa girdik, yapılan makyajlardan sonraki hallerimizle çok eğlendik. Umarım izleyiciler de bu neşeli anlarımızı hisseder, her hikayemizde kendilerinden bir parça bulur.”

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR