"İKİNCİ HAYATIMA BAŞLADIM"

Magazin Pazartesi 23 Ocak 2023 04:58

Hande Yener, önceki akşam Kıbrıs'taki Nuh'un Gemisi Deluxe Hotel'de sahne aldı.

"İkinci hayatıma başladım"

Konser öncesi gazetecilerle bir araya gelen şarkıcı, yeni çıkardığı ‘Benden bir tane daha yok’ un heyecanından bahsetti. Yener,” Yeni şarkıyla ilk defa sahnedeyim bugün Kıbrıs’ta. Şarkı da zaten Kıbrıslı Genco Ecer’e ait, klip de Kıbrıs’ta çekildi. Ben burayı çok seviyorum, ada havasını ve insanların pozitifliğini. Motivasyon şarkısı çıkardık. Bu şarkıyla sektöre ‘benden bir tane daha yok’ diyorum” diyerek iddialı açıklamalar yaptı.

İkinci hayatıma başladım diyen Yener,” İkinci hayatıma döneli 2.5-3 yıl oldu ama daha aslında kendimi yeni toparladım. Bu işlerin psikolojik olarak düzelmesi tekrar böyle çok enerjik olmak falan zaman aldı. Yavaş yavaş ayak seslerim geliyor. Bundan sonrası çok daha uçmuş bir Hande. 20 şarkılık bir albüm geliyor. İçinde yok yok, herkese göre şarkılar var. Hele bir tanesi var düşmanlarım yine artacak. 

23 yıldır emek veriyorum, dinleyicilerim her şeyin en iyisine layık. Her tarz değişikliğimde kariyerim yine devam etti. Normalde bir denemeyle herkesin kariyeri bitiyor. Ben 80 tane şey denedim ama hâlâ onların kalplerindeyim. Şans veriyorlar. O yüzden bu albümde eski Hande var. Ondan eskisi de var, en yenisi de var. 

Benden bir tane daha yok diyorum, iddialıyım. Hep rapçiler mi yapacak canım, biz de yapalım. Benden bir tane daha varım diyen varsa, görelim” diye konuştu.  

Nasıl güncel kalıyorsunuz? Sorusuna,” Aşkla. Yani şarkılarda beni tabii bir anda evde uzanmış, tek bir single çıkaracaktım, ben neden tek bir şarkıya mecbur kaldım falan. Çünkü besteci yok. Bulamıyoruz. O sırada bana göklerden yardım geldi. Çünkü çok istedim albüm yapmayı. Genco’nun kendi albümünde çıkacak parçaları da aldım. Çünkü benim heyecanım onu da heyecanlandırdı. Ona da teşekkür ederim buradan. Alt yapıları da Misha yaptı. Bilindik şeyleri yapmak zaten kolay. Yenilik peşindeyiz. Albümde çok şey var, anlatsam sabah olur. Ama şu anda single ile başlangıç yaptık. 

Klip bugün izleyenlerle buluştu. Eski Hande nerede diyenler de var. Eski Hande albümde olacak ama bu yeni Hande şu anda karşınızda. Motivasyon şarkısı bu. Sonrasında aşk şarkıları da gelecek. Gider şarkıları da var. Hiç merak etmeyin, hepsinden çok var. Şu an pozitif açılımla başladık. Benden bir tane daha yok diyoruz. Bu şarkıyla herkes kendi değerini hatırlasın. 

Zaten biliyorsunuz pandemi hepimize çok büyük ders oldu. O yüzden birazcık daha kendimize değer vermeliyiz. Biraz daha sevgi ve duyarlılığı artırmalıyız. Bu pozitif enerji de yayılacak bence” diye cevapladı.  

İlişkisi hakkında konuşan Hande Yener,” Çalışırken ben cadıya dönüşüyorum. Zorum, stresliyim. Her şeyi kolay beğenmiyorum. O da öyle. Çok hızlı ve keyifli geçti, çok şanslıyım. Stüdyoda değil 24 saat evde çalışıyoruz. Bütün zamanımızı ve enerjimizi albüme ayırdık. İlişkimizi de güzel götürüyor bu durum. İşle aşk bir arada güzel gidiyor” dedi.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR