CAPSÜL EV HAKKINDA BİLGİ ALDI

Magazin Cuma 29 Eylül 2023 04:33

Komedyen Eser Yenenler'in 2015 Türkiye 4. Güzeli seçilen eşi Berfu Yenenler önceki gün İstanbul Fuar Merkezi'ndeki standı gezerek firma sahibi Muttalip Gören'den 'Mobil Capsul Akıllı Ev' hakkında bilgiler aldı.

CAPSÜL EV HAKKINDA BİLGİ ALDI

Karavanlara ve Tiny House'lara merakıyla bilinen ünlü isim muhabirlerin sorularını yanıtlayarak "Son zamanlarda malumunuz büyük evler inşa etmek ekonomik olarak avantajlı değil. Bu yüzden dolayı karavan yada Tiny House tipi evlere inanılmaz meraklıyız. Buradaki Tiny House'ları  da çok merak ettim ve gezdim." dedi. 

Ünlü çift geçtiğimiz yıllarda şehirden uzaklaşmak ve oğullarını doğa ile iç içe büyütmek için Kemerburgaz'da orman içinde, müstakil lüks bir eve taşınmış ancak hem ev sahibinin kirayı arttırması hem de taşındıkları evdeki bazı şikayetlerden dolayı taşınma kararı almışlardı. Muhabirlerin 'Ev konusunda geçmişte ağzınız yanmıştı.' yorumuna Berfu Yenenler "Hem de çok yandı. Evi tahta kuruları, tilkiler bastı, evde yangın çıktı, en son finalde evi eşek arıları falan basmıştı. Çocuklar artık bütün böcekleri tanıyor, o kadar ormanda yetiştiler ki hiç korkmuyorlar. Şimdi şehir içinde daha güvenli bir yerdeyiz ama ailecek yolculuk yapmayı çok seviyoruz. Çocuklar 4-5 yaşına geldiğinde ve ben de yeni bir çocuk doğurmazsam birlikte Ege ya da Akdeniz turu yapmak istiyoruz karavanla." diyerek cevap verdi. 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR