AYLA BALYEMEZ'DEN YENİ ŞARKI: SENE BE SENE

Magazin Çarşamba 27 Eylül 2023 09:45

​Pop müziğin yeni yıldızı Ayla Balyemez, sonbaharı ayrılık şarkısı "Sene Be Sene" ile selamlıyor.

Ayla Balyemez'den yeni şarkı: SENE BE SENE

Pop müziğin yeni yıldızı Ayla Balyemez, sonbaharı ayrılık şarkısı “Sene Be Sene” ile selamlıyor. 27 Eylül’de yayınlanacak çalışma, Balyemez’in hazırlıklarını sürdürdüğü albümünden önceki son single’ı. Çalışmanın iPhone ile çekilen video klibi de çok iddialı!

“Aşk Olsun”, “Dumbala”, “Señorita” ve “Denize Doğru” şarkılarıyla geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Ayla Balyemez, beşinci teklisi “Sene Be Sene” ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Etkileyici sesi ve yorumuyla pop müzikte sağlam bir yer edinen Balyemez’in yeni şarkısı “Sene Be Sene”, 27 Eylül Çarşamba günü dijital müzik platformlarında yayınlanacak.

KLİBİ IPHONE İLE ÇEKİLDİ

Söz ve müziği Metin Erkoç’a ait “Sene Be Sene” şarkısının aranjesine Gürsel Çelik imzasını attı. Yapımcılığını Esra Uslu’nun üstlendiği şarkının klibi ise Berat Tunç’un yönetmenliğinde iPhone ile çekildi. 

O KALBİ TANIYORUM

Ayla Balyemez, sonbaharın hüznünü taşıyan bir ayrılık şarkısı olan “Sene Be Sene” için şöyle diyor: “Aşk, herkesin ortak bir yaşanmışlık ve anlamda buluştuğu bir dilin farklı renklerine dönüşür şarkılarda. Bazen sever ama sevilmeyiz, bazen sevilmez ama gidemeyiz, bazen sevilirken sevemeyiz, bazen severken kalbimizi sökerek gitmek zorunda bırakılırız... Böyle bir sürü hatıralarla döşenen yolun karmaşasında bizi içeride ya da dışarıda tutacak bir kapı ararız. Bu şarkı, o çıkış kapılarından birine dokunmuş bir kalbin şarkısı. Ve ben o kalbi tanıyorum...”

#senebesene’nin hikayesi, müziğe ilk başladığım yıllardan, 15 yıllık bir hikaye… Uzun zaman sonra bu şarkıyı sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyorum 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR