AYLA BALYEMEZ'DEN İDDİALI ÇALIŞMA: KLİBİ İPHONE İLE ÇEKİLDİ

Magazin Perşembe 28 Eylül 2023 04:47

Pop müziğin yeni yıldızı Ayla Balyemez, sonbaharı ayrılık şarkısı "Sene Be Sene" ile selamlıyor. 27 Eylül'de yayınlanan çalışma, Balyemez'in hazırlıklarını sürdürdüğü albümünden önceki son single'ı. Çalışmanın iPhone ile çekilen video klibi de çok iddialı!

Ayla Balyemez'den iddialı çalışma:  Klibi iPhone ile çekildi

“Aşk Olsun”, “Dumbala”, “Señorita” ve “Denize Doğru” şarkılarıyla geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Ayla Balyemez, beşinci teklisi “Sene Be Sene” ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Etkileyici sesi ve yorumuyla pop müzikte sağlam bir yer edinen Balyemez’in yeni şarkısı “Sene Be Sene”, 27 Eylül Çarşamba günü dijital müzik platformlarında yayınlanacak.

KLİBİ IPHONE İLE ÇEKİLDİ

Söz ve müziği Metin Erkoç’a ait “Sene Be Sene” şarkısının aranjesine Gürsel Çelik imzasını attı. Yapımcılığını Esra Uslu’nun üstlendiği şarkının klibi ise Berat Tunç’un yönetmenliğinde iPhone ile çekildi. 

O KALBİ TANIYORUM

Ayla Balyemez, sonbaharın hüznünü taşıyan bir ayrılık şarkısı olan “Sene Be Sene” için şöyle diyor: “Aşk, herkesin ortak bir yaşanmışlık ve anlamda buluştuğu bir dilin farklı renklerine dönüşür şarkılarda. Bazen sever ama sevilmeyiz, bazen sevilmez ama gidemeyiz, bazen sevilirken sevemeyiz, bazen severken kalbimizi sökerek gitmek zorunda bırakılırız... Böyle bir sürü hatıralarla döşenen yolun karmaşasında bizi içeride ya da dışarıda tutacak bir kapı ararız. Bu şarkı, o çıkış kapılarından birine dokunmuş bir kalbin şarkısı. Ve ben o kalbi tanıyorum...”

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR