ATİYE RENGARENK!

Magazin Pazartesi 30 Ocak 2023 04:56

Türk pop müziğinin güçlü ve renkli isimlerinden Atiye geçtiğimiz akşam Girne Rocks Otel'de sahne aldı.

ATİYE RENGARENK!

Renkli sahne kostümü ve güzelliği ile göz kamaştıran Atiye, konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. "Rutin olarak her sahneden önce yaptığım gibi limon, zencefil ve baldan oluşan bitki çayımı içtim." diyen Atiye, "Sahneye çıkmadan önce nazar duası okurum." dedi.

"MÜZİĞİ KATEGORİZE ETMİYORUM"

"Arabesk müzikle aranız nasıl?" sorusuna başarılı sanatçı, "Ben müziği kategorize etmiyorum. Kaliteyi ve sanatı barındıran her tür müziği seviyorum ve onlara saygı duyuyorum.Önümüzdeki aylarda İbrahim Erkal'ın Hürmet isimli tribute albümü ile Selami Şahin projelerinde söylediğim şarkılarla yer alacağım" dedi.

"4 KEDİM 1 KÖPEĞİM VAR"

Hayvanları çok sevdiğini belirten Atiye, "Benim için çok değerliler. Küçüklüğümden beri besliyorum mümkün olduğunca korumaya çalışıyorum. Bizim 4 kedimiz ve 1 köpeğimiz var. Daha fazla hayvana bakmak istiyoruz ama şimdilik böyle." dedi.

"İKİNCİ ÇOCUĞU İSTİYORUM"

2019 yılında kızı Ferah Feza'yı kucağına alan Atiye, "İkinci çocuğu düşünüyor musunuz? Kız mı erkek mi olsun isterdiniz?" sorusunu, "Evet çok isterim. Cinsiyeti fark etmez, yeter ki sağlıklı olsun." diyerek yanıtladı.

Basın mensuplarının sorularını cevapladıktan sonra Girne Rocks Otel sahnesine çıkan Atiye, açılışı son albümünün hit şarkısı 'Dalgana Bak'la yaptı. 'Budur, ‘Salla, ‘Aşkistan, ‘Ya Habibi, ‘Soygun Var, ‘Salla’ gibi şarkılarıyla gecenin fitilini ateşleyen Atiye, iki saat boyunca aralıksız güçlü bir performans sergiledi.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR