ATAŞEHİR'DE GÖRKEMLİ KIŞA MERHABA

Magazin Cuma 29 Eylül 2023 04:39

Güçlü sesi ve özgün tarzıyla pek çok müzikseverin beğenisini kazanan Merve Özbey, önceki gün Ataşehir'de Muamma adlı mekanda sahne aldı. Özbey sahnesinde sevilen şarkılarını seslendirirken hayranlarına unutulmaz bir eğlence gecesi yaşattı. Sahnesini izlemeye gelen sanatçı dostları Barış Kılıç, Barış Arduç, Çetin Altay vardı.

ATAŞEHİR'DE GÖRKEMLİ KIŞA MERHABA

‘HER GÜN KIZIMDAN YENİ ŞEYLER ÖĞRENİYORUM’

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, “Bir düğünden geldim. Şimdi arkadaşlarla Merve'yi dinlemeye hem de arkadaşımızın mekanına hayırlı olsuna geldik.” dedi. Birinci yaşını geçtiğimiz hafta dolduran kızı Jan Asya hakkında da konuşan Arduç “Babalık güzel gidiyor. Her gün kızımdan yeni şeyler öğreniyorum. Şahane duygular içerisindeyim.” dedi. Muhabirlerin “Oyunculuk hakkında kurallarınız var mı?” sorusuna yanıt veren Arduç, “Rol neyi gerektirirse oynarım, oyuncuyum. Neysem öyle devam edeceğim. 

Barış Kılıç’da açılışa katılanlar arasındaydı. Kılıç “Güzel bir gece olacak, çok yoğun çalışıyoruz. Bu akşam arkadaşlarımız ile oturup keyif yapacağız. Barış Arduç’la yan yana oturuyoruz. Yazdan bu yana görme fırsatım olmadı, bu vesile ile görüşmüş olduk.” dedi. 

‘KIZIM OĞLUMUZA ABLALIK YAPIYOR’

Çetin Altay, geceye katılanlar arasındaydı. Altay “Bu mekanın müdavimiyim. Geçtiğimiz hafta ikinci kez baba olan Çetin Altay, “Sağlığı, sıhhati her şeyi yerinde. İlk göz ağrımız kızımız ama ayrım yok aralarında. Kızım, oğlumuza ablalık yapıyor. Mama yediriyor, yardım etmeye çalışıyor, kıskançlık yok aralarında.“ dedi.  

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR