Kültür Sanat Kaynak: Büşra Bozok AYTEK 26.05.2024 12:29

The Bear 17 Temmuz'dan itibaren ocağı harlamaya başlayacak

Son sezonunda konuk oyuncularıyla deyim yerindeyse resmi geçit gerçekleştiren 'The Bear'ın mutfağına yeniden konuk olmamıza çok kısa bir süre kaldı. Son yılların en iyi işleri arasında gösterilen ve yeni tanıtımı yayınlanan dizinin 3'üncü sezonu, 17 Temmuz'dan itibaren sadece Disney+'ta yayında olacak.
The Bear 17 Temmuz'dan itibaren ocağı harlamaya başlayacak

İlk iki sezonuyla kısa sürede fenomene dönüşen, son sezonunda Olivia Colman’dan Jamie Lee Curtis’e, Sarah Paulson’dan Bob Odenkirk’e pek çok oyuncunun konuk olarak kadroya dahil olduğu ‘The Bear’ın 3’üncü sezonu için geri sayım başladı. Jeremy Allen White’a son olarak Altın Küre Ödülü kazandıran ve yepyeni bir tanıtım paylaşan dizinin yeni sezonu, 17 Temmuz’dan itibaren sadece Disney+’ta izleyicilerle buluşacak. 

 

Christopher Storer’ın yaratıcı koltuğunda oturduğu ve 13 dalda Emmy Ödülü’ne aday gösterilmiş dizinin son yayınlanan sezonunda seyircileri, sandviç dükkanlarını bir sonraki aşamaya geçirip güzel bir restoran haline getirmeye çalışırken kendi dönüşüm hikayelerini izlediğimiz mutfak ekibiyle yolculuğa çıkarmıştı. Geçmiş defterlerinin açıldığı dizinin yeni sezonunda mutfaktaki ısı daha da artacak. 

 

17 Temmuz’dan itibaren hayranlarıyla yeniden buluşacak ve sosyal medyanın hakimine dönüşecek olan ‘The Bear’ın ilk iki sezonu, bu serüvene henüz atılmayanlar veya hatırlama amaçlı yeniden izlemek isteyenler için Disney+’ta seyredilebilir.